Erenköy Mağaza 2 Sipariş Hattı
+90 (216) 467 63 08
+90 (216) 467 63 06
Şaşkınbakkal Mağaza Sipariş Hattı
+90 (216) 368 94 95
+90 (216) 386 60 61
Instagram Blog

Belçika Çikolataları

"Belçika" dediğinizde dünyanın birçok yerindeki farklı insanların aklına aynı şey gelecektir; "çikolata". Belçika çikolatasını olağanüstü üne kavuşturan zengin gelenek ve mirasının "mütevazi bir kalite işçisi" olarak paydaşı olmakla gurur duyuyoruz. Belçika çikolatası rakipsiz bir lezzettir. Dünyanın dört bir yanından gelen en kaliteli kakao çekirdeklerinin özenle seçilmesinden kaynaklanan deneyim, harmanlamada ki uzmanlıkla birleşti. % 100 kakao yağı ve % 100 doğal vanilya ile üretilerek Belçikanın geleneksel karıştırma, öğütme, konikleştirme ve temperleme işlemlerine göre yapılarak yarı mamül yada mamül ürünler haline getirildi. Bu süreç Belçika çikolatasının benzersiz lezzetini elde etmek için onlarca yıllık tecrübeyle mükemmelleştirilen bir süreçtir.

Koz İstanbul Erenköy-Şaşkınbakkal mağazalarının imalathanesinde kalite kontrol onayı alan yarı mamül sütlü, bitter, ruby damla Belçika Çikolataları el yapımı çikolata sorumlumuz tarafından hijyen prensiplerine uygun olarak, Special Çikolata çeşitlerini, Karışık İnce Baton Çikolata çeşitlerini, Roche Çikolata çeşitlerini, Kırma Çikolata çeşitlerini, Tablet Çikolata çeşitlerini, Çokopop Çikolata çeşitlerini, Çikolata kaplı kuru meyve çeşitlerini, Çikolata kaplı lokum çeşitlerini üretim talimatlarına göre İtalyan makinelerimizde haftalık olarak üretimini yaparak hiçbir katkı maddesi kullanmadan paketlemekteyiz. Tekrar kalite kontrol işleminden geçerek satış kabul kriterlerine uygun ise tartılarak paketlenerek merkez depoya sevk edilir. Koz İstanbul Erenköy-Şaşkınbakkal mağazalarının seçkin misafirlerine sunulmak üzere mağazalara transfer edilir.

Koz İstanbul Erenköy-Şaşkınbakkal mağazalarının el yapımı Belçika çikolataları 7’den 70’e her yaş grubundan misafirlerimizin keyifle tükettiği, kuruyemiş oranı çok yüksek, piyasada az bulunan el yapımı Belçika çikolata seçkisi ile çok taze ve lezzetli ürünlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kendinizi şımartmak istediğinizde ister okulda, ister kampüste, ister araçta, ister ofiste, ister yogun iş temposunda, ister cadde’de dolaşırken, ister çay saatinde, ister spor öncesi veya sonrasında günlük yaşamın parçasıdır.

Özel taş tabanlı fırınlarımızda yıllanmış deneyimli ustalarımız tarafından kavrulan ve yüksek oranda kullanılarak Belçika çikolatası ile buluşan özel tuzsuz kavrulmuş Antep fıstık içli, özel tuzsuz kavrulmuş zarsız badem içli, çifte kavrulmuş fındık içli roche çikolatala çeşitlerimiz türk kahvesi ile beraber gün içerisinde, akşam yemeklerinden sonra yada günün farklı saatlerinde sevdiklerinizle beraberken sohbetlerin keyifli bir eşlikçisi olarak misafirlerimizin tercihlerindendir.

Özellikle Malatya’nın yüksek yayla bölgelerinden getirttigimiz etli, kulak memesi yumuşaklığında olup tek tek seçtigimiz Doğal kayısı kurumuzu, Filistin’in yada İsrail’in genç ağaçlarından elde edilen hasat ürününden getirttigimiz etli, kulak memesi yumuşaklığından daha yumuşak olup tek tek seçerek çekirdeğini çıkarttığımız medjoul cinsi hurmamızı, Aydın’ın yüksek yayla bölgelerinden getirttigimiz ince kabuklu, içi tam dolu, tatlılık oranı yüksek, kulak memesi yumuşaklığında olup tek tek seçtigimiz ve şekillendirerek işlediğimiz Dağ incir kurumuzu, Tam olgunlaşmış portakalları kullandırarak firmamıza özel olarak ürettirdigimiz az şekerli, etli, kulak memesi yumuşaklığında olan şerit dilim portakal kabuklarımızı bitter Belçika çikolatası ile tam kaplama yöntemine göre kaplayarak % 75 kuru meyve oranı ile EN MASUM ÇİKOLATALI ÜRÜNLER haline getirdiğimiz çikolata kaplı kuru meyvelerimiz  misafirlerimizin oldukça beğenisini kazanmıştır.

 

% 100 Kakao Yağı ve Dogal Vanilya ile ürettigimiz El Yapımı Belçika Çikolatalarımızı e ticaret sitemiz üzerinden online alışveriş ile tüm Türkiye'ye bir tık mesafedeyiz.

 


Çikolata mutluluğun diğer adıdır... • App Store
  App Store'dan
  Uygulamayı İndirin.
 • Google Play Store
  Google Play'den
  Uygulamayı İndirin.
 • Müşteri Hizmetleri
  Müşteri Hizmetleri
  0216 467 63 06